ProfiAuto 46 Rajd Cieszyńska Barbórka przeszedł do historii

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli rajd, bo warunki na trasie rajdu pokazały, że nie tylko liczy się sprzęt, ale też umiejętności.

Ostatnią rundę Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska oraz Rajdowe Mistrzostwa Południa wygrała załoga Krzysztof Stańdo/Dariusz Gurdziołek Renault Clio II Sport. Drugie miejsce zajęła załoga Maciej Hawro/Krzysztof Kolaczek Honda Civic VTI, a trzecie Marcin Gluza/Kamila Klaczańska Honda Civic VTI.

Wśród załóg startujących w rajdzie byli również nasi reprezentanci, którzy zajęli następujące miejsca:
- 4 miejsce klasa OPEN 1 - Beniamin Korzeniowski (A.Beskdziki)/Krzysztof Pietruszka Mitsubishi Lancer Evo X
- 11 miejsce klasa OPEN 2 - Adrian Jurasz (A.Beskidzki)/Andrzej Mrowczyk Peugeot 208 R2

W ostatniej rundzie Rajdowy Samochodowy Puchar Śląska zwyciężyła załoga Sebastian Butyński/Łukasz Biernot Honda Civic. Drugie miejsce zajęła załoga Kacper Sikora/Tomasz Sikora Renault Clio. Najniższy stopień podium przypadł naszej załodze Krzysztof Szturc/Mariusz Cymorek Peugeot 206.
Krzysiek z Mariuszem zajęli również 3 miejsce w klasie 1.