Imprezy

Super Sprint 20.10.2013

W słoneczną październikową niedzielę miłośnicy rajdowego ścigania spotkali się w Cieszynie by wystartować w V rundzie cyklu o puchar Automobilklubu Cieszyńskiego. Kierowcy mieli do pokonania 1,7km krętego, technicznego odcinka drogowego na ulicy Mlecznej. Na starcie stanęły 52 załogi, które toczyły bój o każdą sekundę, pokazując przy tym swoje umiejętności kibicom zgromadzonym na trasie odcinka. Po przejechaniu trzech pętli do mety dotarło 47 załóg.
 
W nieoficjalnej klasyfikacji generalnej najszybszy był Przemysław Mendrek z Arturem Kałużą Mitsubishi Lancer, drugi był Grzegorz Szpandrzyk z Wiesławem Wanickim Mitsubishi Lancer,a trzecie miejsce przypadło załodze Krzysztof Borowiecki/Krzysztof Pietruszka Honda Civic. Runda ta była ostatnią, która zaliczała się do rocznego cyklu o puchar Automobilklubu Cieszyńskiego.
Najlepsi w rocznej klasyfikacji otrzymają puchary podczas 39 Rajdu Cieszyńskiej Barbórki.

Sprint Cieszyn 15.08.2013

Druga edycja Cieszyńskiego Święta Motoryzacji zgromadziła licznych kibiców i zawodników. Oprócz IV rundy cyklu odbyły się również konkurencje sprawnościowe dla dzieci i dorosłych. Dla dzieci zorganizowano przejazd gokartem na lodowisku, a dla dorosłych była konkurencja zmiana koła na czas.

Czytaj więcej: Sprint Cieszyn 15.08.2013

Rally OS Sprint Zamarski 28.07.2013

W warunkach tropikalnych odbył się Rally OS Sprint Zamarski III runda cyklu o puchar Automobilklubu Cieszyńskiego. Impreza zapowiadała się ciekawie, ponieważ na starcie stanęło 57 załóg co sprzyjało zaciętej rywalizacji. Próba licząca 1,4km zlokalizowana była na kawałku odcinka specjalnego tegorocznego Rajdu Wisły.

KJS Ustroński 16.06.2013

16.06.2013 amatorzy rajdowego ścigania spotkali się w Bażanowicach by walczyć o miano najlepszego w KJS-ie Ustrońskim. Do pokonania były dwie próby zlokalizowane w Bażanowicach na drodze oraz w Ustroniu na InżBudzie. Każdy z kierowców pokonał trzy pętle zaliczane do końcowego wyniku w imprezie.

Na starcie stanęły 34 załogi, a do mety dotarło z nich tylko 29. Najlepszymi okazali się Przemysław Mendrek i Artur Kałuża jadący Mitsubishi Lancer. Drugie miejsce przypadło załodze Marek Morawiec/Łukasz Kobiela Mitsubishhi Lancer, a najniższy stopień podium dla załogi Andrzej Rduch/Dawid Strzębała Audi 90 Q. Są to również załogi, które walczyły w klasie 4.

Czytaj więcej: KJS Ustroński 16.06.2013

KJS Cieszyński 17.03.2013

W słoneczną zimową niedzielę miłośnicy rajdowego ścigania zgromadzili się w 
Cieszynie na KJS-ie Cieszyńskim,
który stanowił I rundę cyklu o puchar
Automobilklubu Cieszyńskiego. Uczestnicy mieli do przejechania 2 próby

zlokalizowane w Kaczycach i Bażanowicach trzy krotnie przejeżdżane.
Próby były zróżnicowane, ponieważ w niektórych miejscach znajdował się
jeszcze śnieg i warunki dla wszystkich były zróżnicowane.

Czytaj więcej: KJS Cieszyński 17.03.2013

wyniki sezonu 2014

I runda - Kaczyce

II runda - Ustroń

III runda - Puńców

IV runda - Zamarski

V runda - Cieszyńskie Święto Motoryzacji

wyniki oficjalne cyklu

 

wyniki sezonu 2015

I runda - Kaczyce

II runda - Zamarski

III runda - Cieszyńskie Święto Motoryzacji

IV runda - Kaczyce KJS

V runda - Chybie KJS

oficjalne wyniki cyklu

wyniki sezonu 2016

I runda - Kaczyce

II runda - Ustroń

III runda - Puńców-odwołana

IV runda - Kaczyce-Brzezówka

V runda - Chybie

wyniki oficjalne

Nadchodzące wydarzenia